Mini stepper

Potřebujete zhubnout a dostat se do kondice, ale nezbývá Vám čas na docházení do fitness centra, anebo se mu vyhýbáte z jiných důvodů? Pořizovat si drahé stroje domů je zase příliš finančně náročné? Pak vyzkoušejte domácí mini stepper.

Pokud si chcete pořídit cvičební stroje, nemusí to stát majlant. Vyzkoušejte praktický a účinný mini stepper. Cvičení na mini stepperu se podobá chůzi anebo běhu, ale přesto svaly zatěžuje trochu jiným způsobem, takže může být zajímavou alternativou pro ty, kteří obvykle běhají venku a taktéž výbornou pomůckou těm, kteří raději sportují doma.Konstrukce stepperů – mini a stojanový »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20133 (magazin-sport.cz#133)