Rotoped a hubnutí

Snažíte se zhubnout? Hubnutí nejvíce pomáhá aerobní typ pohybu, při kterém nejde o silový, ale vytrvalostní výkon. K takovému účelu se ideálně hodí rotoped, jehož velkou výhodou je, že kromě hubnutí zároveň posiluje srdce a nepřetěžuje klouby.

Proč si pořídit rotoped?

Cvičení a pohyb venku na čerstvém vzduchu v přírodě a v zeleni je neskutečný relax, který dokáže člověka úžasně dobít energií a nastavit na pozitivní myšlenky. Jenže v našich zeměpisných šířkách je počasí vrtkavé a tak je často buď zima, sychravo anebo naopak horko či třeba prší. Jenže vynechávat pravidelné cvičení kvůli nepřízni počasí by byla škoda. Pak nezbývá než cvičit doma, anebo chodit do fitness centra. Pokud nemáte rádi veřejná fitka, ale rádi byste si zacvičili na nějakém kvalitním a účinném stroji, vyzkoušejte rotoped.«« Rotoped a hubnutí Rotoped pomáhá účinně spalovat tuky a tvarovat svaly »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20129 (magazin-sport.cz#68)