Rotoped a hubnutí

Snažíte se zhubnout? Hubnutí nejvíce pomáhá aerobní typ pohybu, při kterém nejde o silový, ale vytrvalostní výkon. K takovému účelu se ideálně hodí rotoped, jehož velkou výhodou je, že kromě hubnutí zároveň posiluje srdce a nepřetěžuje klouby.

Rotoped pomáhá účinně spalovat tuky a tvarovat svaly

Jedním ze zdravých a účinných způsobů hubnutí je jízda na kole nebo na rotopedu. Ježdění na kole či na rotopedu patří mezi nejvhodnější typy aerobního pohybu, neboť zlepšuje kardiovaskulární systém, pomáhá zvyšovat kapacitu plic, regulovat krevní tlak a na rozdíl od běhání na tvrdém povrchu nepřetěžuje klouby.

Kromě těchto nezanedbatelných zdravotních aspektů pomáhá jízda na kole či na rotopedu velice účinně hubnout a tvarovat nohy, stehna a zadek. Proto by byla velká škoda, kdybyste nemohli jezdit na kole přes celou zimu kvůli špatnému počasí. Existuje však velice jednoduché řešení, jak si zajistit, že nebudete muset nikdy vynechat trénink, i kdyby venku trakaře padaly – pořiďte si domů kvalitní rotoped.«« Proč si pořídit rotoped? Jak se hubne na rotopedu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20129 (magazin-sport.cz#68)