Jak zhubnout cvičením?

Kolik z nás je spokojeno se svou postavou? Jak dosáhnout ideální postavy? Stačí k tomu jen správný jídelníček nebo hodně sportu? K redukci váhy je důležitá změna životního stylu, která zahrnuje správný jídelníček i cvičení.

Redukce váhy

Nabrat kila, to je velice jednoduché. Problém nastává v okamžiku, kdy se chceme přebytečných kil zbavit. Možná zkoušíte různé druhy diet a sportů a výsledky stále nikde. Kde dělá člověk chybu? Jak se dostat z tohoto začarovaného kruhu?

Dlouhodobá redukce váhy vyžaduje jednu zásadní věc a to je změna životního stylu. Nadváhu způsobuje nadbytečný příjem energie a její malý výdej. A to je velice jednoduchá rovnice. Snižte energetický příjem a zvyšte jeho výdej. Zní to jednoduše, ale v současné době má většina z nás sedavé zaměstnání. Chybí nám pohyb a naopak přijímáme velké množství energie v potravinách. Výsledkem je poté nadváha až obezita a poté mnohá zdravotní rizika s tímto spojená. Vsaďme na pestrou stravu a vyváženou stravu, větší množství pohybu a méně stresu v životě.«« Jak zhubnout cvičením? Jak zhubnout cvičením »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20134 (magazin-sport.cz#9)