Jak zhubnout cvičením?

Kolik z nás je spokojeno se svou postavou? Jak dosáhnout ideální postavy? Stačí k tomu jen správný jídelníček nebo hodně sportu? K redukci váhy je důležitá změna životního stylu, která zahrnuje správný jídelníček i cvičení.

Aerobní sporty a redukce váhy

Aerobní sporty jsou výrazně prospěšné lidskému zdraví. Mezi aerobní sporty řadíme např. běhání, plavání, cyklistiku, chůzi, pěší turistiku, běh na lyžích nebo veslování. Slovo aerobní znamená za přítomnosti kyslíku. Aerobní cvičení mají pozitivní vliv na kardiovaskulární systém člověka (to znamená srdce, plíce a oběhová soustava). Pravidelné aerobní cvičení vám pomůže redukovat množství tuku v těle, snižuje riziko onemocnění srdce, snižuje krevní tlak, snižuje hladinu cholesterolu, zvyšuje výkon srdce a plic. K tomu, aby mělo aerobní cvičení efekt, je vhodné cvičit 2x týdně v délce trvání od 20 do 60 minut o intenzitě 60 až 85 % maximálního tepu srdce.«« Jak zhubnout cvičením Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20134 (magazin-sport.cz#9)