Chrániče pro in-line brusle

Plánujete začít jezdit na in-line bruslích, nebo je pořídit pro dítě? Pak zapomeňte na holé lokty i kolena, pokud je chcete mít co nejdéle v pořádku. Bez chráničů se rozhodně nevyplatí provozovat tento sport.

Proč používat chrániče pro in-line brusle

Bez in-line chráničů se stává jízda na in-line bruslích nebezpečným sportem. Z tohoto důvodu věnují všichni výrobci in-line bruslí velkou pozornost jejich výrobě a neustále je podrobují zdokonalování, aby in-line chrániče splňovaly všechny bezpečnostní parametry, které mají. Pokud by jezdec na in-line bruslích měl na sobě in-line chrániče a došlo u něj k pádu a ke zranění v důsledku nevyhovujících chráničů, pak by ztratila značka své jméno, svou prestiž a svou pověst, což jistě nedovolí žádný výrobce. Proto pokud si pořídíte in-line chrániče, nemusíte se bát, že byste koupili špatně. In-line chrániče se skládají z ochrany loktů, kolen a zápěstí. In-line helma má za úkol chránit hlavu bruslaře při srážce nebo při pádu. Přilba se skládá z vnější skořepiny, z vnitřní vypolstrované části a z řemínků, které drží přilbu pevně na svém místě.In-line chrániče pro začátečníky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20137 (magazin-sport.cz#105)