Chrániče pro in-line brusle

Plánujete začít jezdit na in-line bruslích, nebo je pořídit pro dítě? Pak zapomeňte na holé lokty i kolena, pokud je chcete mít co nejdéle v pořádku. Bez chráničů se rozhodně nevyplatí provozovat tento sport.

In-line chrániče pro začátečníky

Pokud teprve začínáte s in-line bruslením, pak byste se v žádném případě neměli učit bruslit bez in-line chráničů. Nepodceňujte jejich význam. Bez nich by se z Vás mohli stát doslova invalidi. In-line chrániče by neměly chybět nejen ve výbavě žádného začínajícího bruslaře, ale ani pokročilého či přímo zkušeného bruslaře. Jde o nezbytnou součást výbavy. Základní ochranu Vám poskytnou in-line chrániče kolen, loktů a zápěstí. Díky nim předejdete nechtěným a nepříjemným úrazům, škrábancům a odřeninám. Chrániče na zápěstí dokážou zabránit i zlomenině, která zvláště v zápěstí je dosti nepříjemná a nebezpečná. Nikdy nevíte, kdy se Vám pod kolečka přimotá kamínek, nebo kde v zatáčce bude tak zaprášená silnice, že po ní in-line brusle sklouznou a Vy se zraníte.«« Chrániče pro in-line brusle In-line chrániče pro děti »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20137 (magazin-sport.cz#105)