Chrániče pro in-line brusle

Plánujete začít jezdit na in-line bruslích, nebo je pořídit pro dítě? Pak zapomeňte na holé lokty i kolena, pokud je chcete mít co nejdéle v pořádku. Bez chráničů se rozhodně nevyplatí provozovat tento sport.

In-line chrániče pro děti

Děti by na in-line brusle neměly chodit absolutně bez chráničů. Jde o naprostou nezodpovědnost rodičů, kdy nechráněná jízda na in-linech může skončit opravdu tragicky. Dětem déle trvá, než si osvojí základní techniky jezdění, než se naučí udržet balanc. Děti na bruslích padají opravdu často a pády jsou mnohokrát nebezpečné, neboť následují často po nepřiměřeně rychlé jízdě, po jízdě z kopce, nebo po srážce s někým či něčím. Chraňte své děti a pořiďte jim nutnou výbavu včetně in-line helmy. Dětské in-line chrániče jsou naprosto základní výbavou každého malého bruslaře. Vedle odřenin a škrábanců si můžou přivodit i vážné zlomeniny. Tomuto nebezpečí můžete úspěšně předejít pořízením kvalitních dětských in-line chráničů, kterých se vyrábí víc než dost. Vybírat můžete z různých velikostí i barevného provedení tak, aby se každému dítěti líbily. Chrániče na in-line brusle můžete pořídit buďto každý zvlášť, nebo celou kompletní sadu chráničů. Zajistíte tak maximální bezpečí Vašeho dítěte.«« In-line chrániče pro začátečníky Kdy si vzít s sebou in-line chrániče? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20137 (magazin-sport.cz#105)