Chrániče pro in-line brusle

Plánujete začít jezdit na in-line bruslích, nebo je pořídit pro dítě? Pak zapomeňte na holé lokty i kolena, pokud je chcete mít co nejdéle v pořádku. Bez chráničů se rozhodně nevyplatí provozovat tento sport.

Kdy si vzít s sebou in-line chrániče?

In-line chrániče mějte na sobě pokaždé, když vyrážíte na brusle. V dnešní době přibývá stále více kvalitních cyklostezek, kde se to bruslaři jen hemží. Sami si můžete všimnout, že téměř všichni mají na sobě chrániče. Chrániče jsou potřeba jak ve městech, kde je velký provoz a pohyb lidí, včetně nerovného terénu, tak na již zmíněných cyklostezkách, kde nezřídka dochází k úrazům v důsledku srážky cyklisty s bruslařem, nebo s bruslaři navzájem.«« In-line chrániče pro děti Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20137 (magazin-sport.cz#105)