Koloběžka pro dospělé

Že jste dosud neslyšeli o koloběžce pro dospělé? Na koloběžce se můžete vyřádit stejně dobře jako děti. Může Vám být společníkem na rodinných výletech, nebo jako zábava s kamarády. Pohyb na ní je zdravý, přitom velmi šetrný pro Vaše klouby a celé tělo.

Jaké svaly jsou při jízdě na koloběžce zatěžovány?

Hledáte-li sport, který zatěžuje většinu svalů na Vašem těle, pak můžete buď začít chodit do posilovny, kde protáhnete své tělo od hlavy až k patě, nebo můžete vyzkoušet jízdu na koloběžce. I při ní totiž dochází k rovnoměrnému zatěžování svalstva celého těla. Koloběžka přispívá ke zpevnění celého těla, posilování svalů a vede ke kompletní psychické i fyzické rovnováze. Již po první jízdě na koloběžce se budete cítit skvěle, mladistvě, a volně. Bude Vám příjemně, a budete mít dobrý pocit, že jste udělali něco nejen pro své děti, které jste mohli na koloběžce doprovodit, ale také pro sebe, pro své tělo.«« Proč si pořídit koloběžku pro dospělé? Jakou koloběžku si pořídit? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20136 (magazin-sport.cz#3)