Skládací koloběžky

Skládací koloběžky jsou v posledních letech velkým hitem, co se týče dopravy. Jsou lehké, skladné a praktické. Mnohdy si tak lidé usnadní cestu do školy či práce a zejména studenti využívají tohoto dopravního prostředku velice rádi.

Již před lety zpívala Dagmar Patrasová o výjimečnosti a užitečnosti koloběžek. Od té doby uběhlo poměrně mnoho let a koloběžky za tu dobu poznamenala velmi významná změna. Jsou menší, výkonnější a také velice praktické. Ideální jsou na cestování po městě, kdy se potřebujete dostat z jednoho místa na druhé, ale nemáte kde zaparkovat ani uschovat kolo. Navíc v dopravní špičce není ani cesta osobním vozem bůhví jak rychlá. Na koloběžce máte tu výhodu, že jste prakticky chodec a tento malý dopravní prostředek rázem složíte a přenesete, nebo jednoduše uskladníte i v malém bytě.Skládací koloběžky jako vhodný dopravní prostředek »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20138 (magazin-sport.cz#115)