Jak správně vybrat kopací míč pro fotbal

Fotbalový míč je pro mnoho kluků i mužů, a dnes i žen, důležitým společníkem pro volné chvíle, odpočinek a sport. Jaký fotbalový míč vybrat, aby byl vhodný pro svého majitele a zároveň i vydržel?

Výběr fotbalového míče podle úrovně hry

Volbu fotbalového míče je třeba podřídit i úrovni hry. Jiný míč bude zapotřebí pro trénink, jiný pro rekreační zápas, jiný pro profesionální hru. A jiný bude i pro začínající hráče a jiný fotbalový míč bude třeba pro profesionální hráče. Rozdílnost míčů se projevuje v komfortnosti hry. Každý z hráčů je na jiné úrovni a má jinak vyspělou techniku. Proto mají fotbalové míče i číselné označení, které usnadňuje jejich výběr. A kvalitní zápasové míče mají** certifikát organizace UEFA**.



«« Fotbalový míč podle místa hry Velikost fotbalového míče »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20142 (magazin-sport.cz#109)