Půjčovna GoPro kamer

Pořídit si kvalitní záběr z netradičních zážitků, ale i běžné denní činnosti není dnes ničím neobvyklým. Jenže mít je v kvalitní podobě stojí dost, protože dobré kamery nejsou nejlevnější. Ale dají se půjčit.

Další důvody proč si půjčit GoPro kameru?

Jsou vodotěsné

Umí prostě všechno. GoPro kamery jsou vodotěsné, takže jsou určeny i na záběry pod vodní hladinou, kde pořizují naprosto perfektní snímky, nebo spíše videa. Jsou opravdu skvělé. Samozřejmě je pro daný účel vhodné zvolit tu nebo jinou GoPro kameru, která bude dostatečně vodotěsná a umí zachytit ten nejlepší obraz právě pod vodní hladinou. GoPro kamery mají i několik funkcí, je na vás, jak ji nastavíte, nebo spíše podle instrukcí a potřeby je nutné takto kameru připravit k pořizování skvělých videí, která budou důkazem vašeho činu, a rádi se na video budete posléze dívat.

Perfektní barevnost

Další velkou výhodou GoPro kamer je obecně jejich přizpůsobivost terénu a zejména pak zachycení dokonalých barev v závislosti na prostředí, kde se bude video pořizovat. Je totiž nutné, aby program byl zvolen správně, pro ty nejlepší a nejdokonalejší obrázky, jaké se nepodaří zachytit ani profesionálům (s nadsázkou). Nechte si poradit předem při půjčování kamery, na co ji budete používat a co je nutné tedy pro dokonalost barev nastavit, abyste tak nic neponechali náhodě a naopak se postarali o to, že záběry budou nakonec nad vaše samotná očekávání.

Odolnost kamery

Důvodem, proč jsou GoPro kamery tak žádané, že už vznikly i půjčovny pro takové kamery je to, že jsou maximálně odolné. Samozřejmě, že pokud jej přejede tank, kamera, i ta nejodolnější lehne, ale zde je na mysli jejich až neskutečná mrazuvzdornost. Pokud vám kamera spadne i z několika desítek metrů, prakticky by se měla zachovat celá, neporušená. Opět zde roli hraje terén, ve kterém spadla, a jakým způsobem. Je totiž zcela rozdílné, zda spadla v ostrých skalách čočkou napřed, anebo v písku. Každopádně se jedná o nejodolnější kamery a běžné používání ji nijak nezničí.

Upevnění na helmu

Hodně často se GoPro kamery také využívají u sportovců a to jak vrcholových, tak těch rekreačních, laických sportovců. Je naprosto úžasné mít záznam z jízdy, nejen na lyžích, snowboardu nebo kole, bruslích a mnoha dalších, včetně i běhu, nebo plavbě na vodě. Možností je snad i neomezená řada a čím dál častěji je možné vidět sportovce, jak si to na dráhu šine s kamerou na helmě. Kamery jsou malé, praktické a dokážou zabírat super obraz bez ohledu na rychlost a pohyb sportovce.

Moderní technologie

A nebyly by to perfektní a moderní kamery, které by neměly propojení s WiFi a dokázaly tak dokonce promítat aktuální obraz on-line formou přímo pro mobil. Automaticky se počítá s tím, že jde o chytrý mobilní telefon s Androidem nebo iPhone. Každopádně může tak třeba trenér vidět, kde je chyba, častěji však je lepší umístit si mobilní telefon například na řídítka jízdního kola a tak i sledovat svoji trasu trochu z jiného úhlu. Je to určitě zábavné i zajímavé dohromady. Ne všechny GoPro kamery příslušenství mají, ale pokud ano, je to určitě velice zajímavé i pro vysílání online.

Půjčit si GoPro kameru

Pokud jste doposud váhali, zda si GoPro kameru půjčit, tak teď by to pro vás mělo být jasné rozhodnutí. GoPro kamera je skutečně jedinečnou společnicí pro zážitky všední i nevšední. Užijete si s ní spoustu srandy, zábavy a nakonec si uchováte vzpomínku v živých barvách. Pokud vás čeká nějaký závod, netradiční účast na ještě netradičnější akci, pak je GoPro kamera jistě skvělým společníkem. Uchová celou atmosféru soutěže, akce, takže je možné se takto na ni vracet. Můžete ji použít i na jaksi běžné záležitosti, hodně také lidí ji využívá pro pořízení videí návodů. Výjimkou není třeba video, jak připravit účes, nebo jak dokonale připravit pokrm spolu s receptem a mnoho dalších a dalších.

Video pořad na zkoušku

Vhodná je kamera pro ty, co touží mít vlastní video pořad, ale ještě netuší, zda bude mít úspěch, zatím chtějí natočit videa, která by se mohla ujat a tak dále. K tomu potřebujete kvalitní kameru s kvalitním záběrem. Kupovat hned novou, pokud zatím ještě nevíte, zda bude mít tato činnost pokračování, je nesmysl. Půjčovna GoPro kamer je skvělá a účinná. GoPro kamery jsou také dobře umístitelné na tyčích, odkud je tak vhodné provádět skutečně dokonalé záběry přímo nad vámi, z pohledu vrchního.«« Jak zvolit dobrou GoPro kameru? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20145 (magazin-sport.cz#165)