Hubnutí – začínáme na rotopedu

Rotoped vám doma nezabírá zas tolik místa jako jiné stroje na cvičení. Snadno se vám vleze do obýváků a vy můžete cvičit u svého oblíbeného seriálu. Jak začít cvičit na rotopedu a jaký vliv to bude mít na naše tělo?

Před létem začínáme všichni přemýšlet, jak si vylepšit postavu, zpevnit svaly, zhubnout pár kil. Základní pravidlo při hubnutí zní omezit energetický příjem a zvýšit energetický výdej. Energetický výdej můžeme navýšit pomocí různých sportů. Jednou z možností je také rotoped. Výhoda rotopedu je, že můžete cvičit doma. Jednoduše pustíte televizi nebo hudbu a můžete se pustit do jízdy. Rotoped je jako cvičební pomůcka vhodný pro každého. Využít jej mohou také lidé s nadváhou, po úrazech, lidé s nemocemi kloubů. Jízda rotopedů je vhodná také ve vyšším věku pro zvýšení tělesné kondice. Samozřejmě, že o vhodnosti cvičení je vždy dobré poradit se s lékařem, v případě, že vás trápí zdravotní potíže.Jaké jsou výhody rotopedu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20149 (magazin-sport.cz#85)