Hubnutí – začínáme na rotopedu

Rotoped vám doma nezabírá zas tolik místa jako jiné stroje na cvičení. Snadno se vám vleze do obýváků a vy můžete cvičit u svého oblíbeného seriálu. Jak začít cvičit na rotopedu a jaký vliv to bude mít na naše tělo?

Jaké jsou výhody rotopedu

Při jízdě na rotopedu posilujete svaly nohou, lýtek a hýždí. Jízda na rotopedu pozitivně působí na váš kardiovaskulární systém. Cvičení na rotopedu není náročné na techniku a má pozitivní vliv na váš krevní tlak, krevní oběh a zvyšuje také vitální kapacitu plic. Při správném cvičení (tedy jízda na rotopedu ve správné tepové frekvenci) bude docházet ke spalování tuků. Cvičení na rotopedu je šetrné k vašim kloubům a má relaxační účinky. Pokud na rotopedu cvičíte ve správné poloze, dojde k posílení celého těla.«« Hubnutí – začínáme na rotopedu Jak začít cvičit na rotopedu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20149 (magazin-sport.cz#85)