Hubnutí – začínáme na rotopedu

Rotoped vám doma nezabírá zas tolik místa jako jiné stroje na cvičení. Snadno se vám vleze do obýváků a vy můžete cvičit u svého oblíbeného seriálu. Jak začít cvičit na rotopedu a jaký vliv to bude mít na naše tělo?

Cvičení na rotopedu a tepová frekvence

Vypočítejte si optimální tepovou frekvenci pro cvičení pomocí tohoto vzorce: 220 - váš věk = maximální tepová frekvence. Efektivní aerobní trénink představuje tepovou frekvenci, která se pohybuje v rozmezí 40 až 70 % maximální tepové frekvence. Tato hodnota tepové frekvence je orientační a skutečná hodnota se liší podle kondice.

Teď už je potřeba vybrat ideální rotoped právě pro vás. Cena kvalitnějších rotopedů se pohybuje okolo 4 000 korun. Rotoped by měl být vybaven měřičem tepové frekvence. Podle své tepové frekvence si pak budete moci nastavit optimální trénink. Pomocí rotopedu budete spalovat tuky a formovat stehna, lýtka a hýždě. Pozitivní vliv rotopedu se odrazí na vašem celkovém zdraví.«« Jak začít cvičit na rotopedu Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20149 (magazin-sport.cz#85)