Posilovací lavice - druhy a výběr

Chcete si domů pořídit posilovací náčiní? A kam chcete svůj trénink směřovat? Pro posilování břišních svalů se hodí lavice konstruovaná speciálně k tomuto účelu. Pro posilování prsních svalů zase využijete lavici na benchpress anebo multifunkční zařízení.

Posilování Vás nadchlo natolik, že se mu chcete plně věnovat? Pokud nejste příznivcem pravidelných návštěv fitcenter, můžete si posilovací náčiní a stroje pořídit domů. Přesto se vyplatí před konečným rozhodnutím několikrát navštívit veřejnou posilovnu, abyste si mohli vše vyzkoušet a na základě toho se pak rozhodnout, které náčiní a stroje budou pro Vaše domácí posilování opravdu užitečné a přínosné a nabídnou Vám požadovaný rozsah cviků, jež jsou nezbytné pro plnohodnotný a harmonický rozvoj Vaší muskulatury.

Nyní se podívejme na** druhy posilovacích lavic**, jež se skvěle hodí pro domácí použití.Lavice na břišní svaly »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20146 (magazin-sport.cz#40)