Recumbent - co to je a jak funguje?

Zařizujete si domácí či profesionální posilovnu a vybíráte vhodné stroje na posílení celého těla? V tom případě byste neměli zapomenout na recumbent, který by neměl chybět v žádném špičkovém zařízení.

Co je recumbent?

Recumbent je posilovací zařízení vhodné pro všechny sportovní kluby a všechny typy profesionálních posiloven. Jde o ergometr, který je vhodným doplňkem do posiloven, které jsou zařízeny pro komerční užití, ovšem své místo si jistě najde i v každé domácnosti, kde se její členové rádi věnují sportu. Recumbent je špičkový fitness stroj, konkrétně se jedná o rotoped s křeslem. Recumbenty na vysoké úrovni mají indukční brzdný systém a počítač, který dokáže zpracovat veškerá data, která jsou spojená s cvičením, jako jsou tep, kalorie, apod.Pro koho je recumbent vhodný? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20147 (magazin-sport.cz#47)