Recumbent - co to je a jak funguje?

Zařizujete si domácí či profesionální posilovnu a vybíráte vhodné stroje na posílení celého těla? V tom případě byste neměli zapomenout na recumbent, který by neměl chybět v žádném špičkovém zařízení.

Pro koho je recumbent vhodný?

Pro každého. Tento fitness stroj využívají především ti sportovci, kteří mají nějaké pohybové omezení.** Rotoped s křeslem** je pohodlným posilovacím prvkem pro všechny, kteří vyžadují při sportování pohodlí. Jde o velmi pohodlný rotoped, jehož sedlo s opěradlem připomíná křeslo. Tato cvičební pomůcka snadno zapadne díky svému provedení do moderního interiéru. Recumbent jistě uvítají všichni rekonvalescenti, rehabilitující pacienti po úrazech, senioři, kteří by se i nadále rádi věnovali sportu, avšak jejich vyšší věk jim to již neumožňuje v plném nasazení, nebo lidé, kteří jsou obézní.«« Recumbent - co to je a jak funguje? Jak se na recumbentu cvičí? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20147 (magazin-sport.cz#47)