Recumbent - co to je a jak funguje?

Zařizujete si domácí či profesionální posilovnu a vybíráte vhodné stroje na posílení celého těla? V tom případě byste neměli zapomenout na recumbent, který by neměl chybět v žádném špičkovém zařízení.

Jak se na recumbentu cvičí?

Pokud potřebujete zhubnout a vidět pokroky, pak vyzkoušejte tento speciální rotoped, který Vám při jeho používání rovnou měří i tepovou frekvenci. Tuky jsou spalovány pouze v aerobním pásmu, proto si můžete díky LCD displeji hlídat tepovou frekvenci. Abyste snížili svou hmotnost, je potřeba cvičit pravidelně. Šlapejte tedy minimálně půlhodiny, alespoň 3x týdně při tepové frekvenci v aerobním pásmu. Zabavit se při šlapání můžete sledováním televize, nebo poslechem hudby. S recumbentem navíc budete v absolutním pohodlí.«« Pro koho je recumbent vhodný? Proč si pořídit recumbent? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20147 (magazin-sport.cz#47)