Recumbent - co to je a jak funguje?

Zařizujete si domácí či profesionální posilovnu a vybíráte vhodné stroje na posílení celého těla? V tom případě byste neměli zapomenout na recumbent, který by neměl chybět v žádném špičkovém zařízení.

Vlastnosti recumbentu

Vlastnosti se liší dle druhu a typu recumbentu. U každého recumbentu se však můžete setkat s plynulým nastavením zátěže dle vlastních potřeb. Tyto speciální rotopedy se vyznačují tichým chodem a snadnější a rychlejší změnou zátěže, než jak je tomu u klasických rotopedů. Recument má nastavitelné pedály, stejně jako sedlo. Tento fitness stroj je vybaven velkým LCD displejem, na kterém se Vám zobrazují všechny potřebné údaje. Dále je vybaven výkonným počítačem, který obsahuje mnoho programů. Nosnost stroje se liší dle jeho typu. Zpravidla tyto rotopedy snesou zatížení cca 200 kg.«« Jaký recumbent si pořídit? Na závěr »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20147 (magazin-sport.cz#47)