Recumbent - co to je a jak funguje?

Zařizujete si domácí či profesionální posilovnu a vybíráte vhodné stroje na posílení celého těla? V tom případě byste neměli zapomenout na recumbent, který by neměl chybět v žádném špičkovém zařízení.

Na závěr

Recumbent není určen pouze pro hendikepované lidi, nebo ty, kteří mají jiné zdravotní problémy, jsou obézní či po úraze. Na tomto speciálním rotopedu velmi rádi cvičí i sportovci v plné síle, kteří mají rádi pohodlí, a kterým tento stroj vyhovuje. Recumbent je velmi efektivní stroj pro posílení tělesné schránky. Pokud se budete jízdě na něm věnovat pravidelně, záhy poznáte změnu na svém těle. Recumbent by rozhodně neměl chybět v žádné lepší posilovně.«« Vlastnosti recumbentu Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20147 (magazin-sport.cz#47)