Domácí posilovací stroje

Máte rádi posilování? Očarovala Vás kulturistika natolik, že už si bez ní svůj život nedovedete představit? Pokud nechcete chodit do fit centra, nebo ve Vašem okolí žádné není, pořiďte si domácí posilovnu.

Posilovat ve fitcentru nebo doma?

Cvičení ve fitcentru má své pro i proti. Někomu vadí pohledy ostatních a nemůže se tak náležitě soustředit. Nepříjemný může být také zápach potu, který se posilovnou line v případě, že ji zrovna využívá větší počet osob. Dost otravné může být i čekání na** činky a stroje**, které zrovna někdo používá, zvláště, když jste rozcvičení a hrozí, že než přijdete na řadu, zase vychladnete.

Na druhou stranu veřejné fitcentrum obvykle nabízí široký rozsah posilovacích strojů a spoustu činek. V posilovně také můžete cvičit s partnerem, který Vám bude dělat tzv. sparing, neboli podporu v případě, že Vám dojdou síly, ale ještě potřebujete dokončit opakování a vrátit činku zpět do stojanu.

Pokud však do fitcentra z nějakého důvodu chodit nechcete, můžete si pořídit** posilovací stroje** domů. Než se ale rozhodnete, které to budou, je posilovna výborným místem k tomu, si jednotlivé stroje vyzkoušet na vlastní kůži, porovnat je a podle toho si vybrat, které stroje pro Vás budou opravdu důležité a má smysl do nich investovat.«« Domácí posilovací stroje Jaké stroje se vyrábí pro domácí posilovnu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20151 (magazin-sport.cz#15)