Dřepy jako základ tréninku

Nohy jsou základem těla sportovců. Nejsou to široká záda, není to pekáč buchet na břiše, ani pořádné bicepsy. Jsou to nohy, konkrétně stehna a hýždové svaly. Správné dřepování nerozvíjí pouze stehenní svaly, ale svaly celého těla.

Proč cvičit nohy?

Nikdy nevynechávejte nohy ze svého tréninku. Mohutná stehna jsou krásná, jsou sexy a jsou pilíři postavy. Jak na mužském, tak na ženském těle. S** mohutnými stehny** nikdy nikde nezaniknete. Nikdo o Vás neřekne, že nesportujete. Mohutná stehna Vám dávají sílu. Naprosto nejčastější tělesnou asymetrií mezi sportovci v posilovně je dosti robustný a svalnatý trup posazen na hodně tenkých nohách. Tyto postavy působí velmi směšně a to nejen mezi kulturisty, ale i mezi těmi, kteří se sportu nijak nevěnují. Trénink nohou navíc zrychluje metabolismus, a efektivně pomáhá k nárůstu svalové hmoty jak na trupu, tak i na pažích, protože cvičením nohou dochází k aktivizaci každé buňky ve svalových vláknech těla.«« Dřepy jako základ tréninku Dřepy a jejich význam »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20158 (magazin-sport.cz#153)