Fitness schod - jak správně cvičit

Toužíte zhubnout, anebo je Vašim cílem zpevnění stehen, zadečku a lýtek? Chcete něco udělat pro své srdce, zlepšit kapacitu plic a cítit se celkově zdravější a fit? Pak vyzkoušejte cvičení na fitness schodu.

Fitness schod, známý také jako fitness bedýnka, je velmi jednoduchá cvičební pomůcka, kterou si oblíbily zejména ženy, avšak ani mužům nic nebrání v jejím pravidelném využívání.Jak se cvičí na fitness schodu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20157 (magazin-sport.cz#138)