Jak správně dělat kliky

Posilovat se dá velice efektivně i s hmotností vlastního těla. Dáváte přednost cvikům bez strojů a bez činek, anebo chodíte i do posilovny, ale hledáte způsob, jak do svého tréninku přinést nový impuls?

Procvičovat jen hrudník nestačí

Ať budete dělat jakékoliv kliky, je důležité si uvědomit, že sebelépe vypracované prsní svaly nebudou vypadat dobře, pokud nebude stejnoměrně osvalený také zbytek těla. Zaměřit se jen na některé svalové skupiny je chybou. Proto při cvičení nevynechávejte žádnou tělesnou partii, ať je Váš tělesný rozvoj harmonický po estetické i zdravotní stránce.«« Jak cvičit prsní svaly s hmotností svého těla? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20155 (magazin-sport.cz#71)