TRX cviky

Máte rádi pohyb a sport? Oblíbili jste si posilování? A dáváte přednost cvičení s činkami či se stroji anebo s hmotností vlastního těla? Pokud máte raději cvičení s vlastním tělem, určitě Vás zaujme závěsný posilovací systém TRX.

Jak se používá závěsný posilovací systém TRX?

Závěsný posilovací systém TRX je ve své podstatě velmi jednoduchý. Je tvořen speciálně upravenými popruhy s madly. Popruhy se uchytí za nějaký dostatečně pevný bod, kterým může být například speciální úchyt u stropu anebo větev stromu, pouliční lampa či třeba nějaká kovová konstrukce na hřišti – s TRX tedy můžete cvičit jak doma, tak i venku, v tělocvičně anebo třeba v hotelu, když jste na cestách či na dovolené. Když zkontrolujete, zda je TRX uchycen správně, můžete ihned začít cvičit.«« TRX cviky Jak se cvičí s TRX? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20154 (magazin-sport.cz#67)