TRX cviky

Máte rádi pohyb a sport? Oblíbili jste si posilování? A dáváte přednost cvičení s činkami či se stroji anebo s hmotností vlastního těla? Pokud máte raději cvičení s vlastním tělem, určitě Vás zaujme závěsný posilovací systém TRX.

Jak se cvičí s TRX?

Závěsný posilovací systém TRX má dvě madla na ruce a další dvě trochu odlišná madla na nohy. Pokud chcete, můžete používat jen madla na ruce a při jiných cvicích zase jen madla na nohy, případně se dají používat všechna čtyři madla naráz a stejně tak jsou cviky, při nichž vyžijete lichý počet madel, tedy jedno nebo tři.

A jaké konkrétní cviky lze na závěsném posilovacím systému TRX provádět? Cviků je celá řada. I když to tak zpočátku možná nevypadá, závěsný posilovací systém TRX dokáže i přes svou jednoduchost nabídnout mnohonásobně větší rozsah cviků, než jakýkoliv posilovací stroj.

Cvičení s TRX začíná být velice populární a po celém světě si již získalo mnoho příznivců. Důkazem je množství videí, která si lze na internetu najít – cvičenci na těchto videích předvádějí nejrůznější cviky na závěsném posilovacím systému TRX, takže se jimi můžete bohatě inspirovat. Zde si uveďme několik nejzákladnějších cviků, ale pro správné provedení je přesto lepší cviky vidět, k čemuž Vám zmíněná videa výborně poslouží.«« Jak se používá závěsný posilovací systém TRX? Cvičení na závěsném posilovacím systému TRX »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20154 (magazin-sport.cz#67)