Běžecký pás MASTER F-45 - sestavený

Patříte k těm, kteří milují běh natolik, že jsou schopni běhat za každého počasí, v dešti, v parnu i v mrazu? Pak jistě nepohrdnete možností pořídit si běžecký pás domů. Díky němu budete moci běhat kdykoliv se Vám zachce.

Jsou běžci, kteří na běhání venku nedají dopustit a jsou ochotni vyběhnout ven za každého počasí. Běh na čerstvém vzduchu je pro ně nenahraditelný. Běh ve volné přírodě však nemají zaručen vždy, kdy potřebují. Co jim může běh znemožnit? Tak např. špatné počasí, zima, námraza, smog, dále hustá doprava nebo nečekané překážky na předem naplánované trase. Co dělat, když běhání ke svému životu tolik potřebují a tyto faktory jim běh znemožňují?Jaké jsou výhody běžeckého pásu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20159 (magazin-sport.cz#38)