Cviky na posílení zad

Sedavý způsob zaměstnání a práce u počítače s sebou nesou svou daň v podobě bolesti zad. Dostatečné cvičení může sloužit jako prevence bolesti zad. Jaké jsou cviky na posílení zad?

Způsob, jak mnozí z nás tráví dny, se značně změnil od našich předků. Většina z nás má sedavé zaměstnání, trápí nás nedostatek pohybu a nadbytečné množství energetického příjmu. Nepřirozená poloha hlavy při práci na počítači a pracovní stres také nemají na náš organismus ten nejlepší účinek. A to vše vede např. k chronickým bolestem zad a krční páteře.Co způsobuje bolest zad »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20163 (magazin-sport.cz#91)