Fitness Trenér

Rozhodli jste se, že budete pravidelně cvičit, ale vůbec nevíte, jak začít? Anebo již cvičíte, ale nejste s výsledky příliš spokojeni? V obou případech by Vám při Vašem snažení mohl pomoci odborný dohled fitness trenéra.

Když se díváte na svou postavu v zrcadle nebo na fotografiích, říkáte si, že je potřeba s ní něco udělat? Pokud máte odhodlání, jenže nevíte, jak a kde vůbec začít, zajděte do fitness centra a objednejte si osobního trenéra. V případě, že Vás veřejná fitness centra odrazují, můžete si objednat trenéra, který bude docházet k Vám domů – v tom případě se ovšem připravte na vyšší náklady.Trenér doporučí a naučí správně provádět vhodné cviky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20160 (magazin-sport.cz#41)