Hubnutí začíná v hlavě

Chcete zhubnout, ale nedaří se Vám to? Problém bývá nejčastěji ukryt v naší mysli. Podvědomě nevěříme tomu, že vůbec někdy můžeme dosáhnout své vysněné postavy. Někdy je na vině zase strach z reakcí okolí.

Myšlenka je matkou činu

Hned na začátku začněme poněkud tajemnou, zato však velmi důležitou informací. Známé úsloví říká, že** myšlenka** je matkou činu. U nás se nad tím většinou příliš nepozastavujeme, ale lidé, kteří se zabývají východní spiritualitou, věří, že na téhle pravdě je založen celý vesmír. Jinými slovy, když si ve své mysli vytvoříte nějakou představu, když své myšlenky naladíte určitým směrem, nakonec se stanou skutečností. Východní mystici, ale například i šamani jihoamerických přírodních národů plně důvěřují tomu, že náš hmotný svět je vlastně ve skutečnosti tvořen zhmotnělými myšlenkami. Pokud tedy ve své mysli plně uvěříte tomu, že jste štíhlí, odrazí se to i na naší hmotné realitě.

Můžete vyzkoušet například i meditace, při kterých si budete představovat sami sebe krásné a s vysněnou postavou.«« Hubnutí začíná v hlavě Strach z přílišné atraktivity »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20164 (magazin-sport.cz#92)