Hubnutí začíná v hlavě

Chcete zhubnout, ale nedaří se Vám to? Problém bývá nejčastěji ukryt v naší mysli. Podvědomě nevěříme tomu, že vůbec někdy můžeme dosáhnout své vysněné postavy. Někdy je na vině zase strach z reakcí okolí.

Strach z přílišné atraktivity

Důvody, proč se nedaří zhubnout, však mohou být ukryty i jinde. Máte odmalička problém s nadváhou? Nikdy jste nepoznali, jaké to je mít štíhlou a atraktivní postavu? A teď si představte, že se Vaše postava najednou z ničeho nic během několika vteřin promění v neskutečně sexy tělo s ideálními mírami. To ale určitě neunikne zájmu okolí a z dříve obyčejné šedé myšky se najednou stane atraktivní a obletovaná žena nebo muž.

Pravděpodobně byste i dokázali zhubnout, ale bojíte se být štíhlí a krásní, protože jste to dosud nezažili a tak nevíte, co od toho očekávat. Bojíte se změny, protože je pro Vás příliš velkou neznámou a tak hubnutí stále podvědomě odsouváte, abyste mohli zůstat v takovém těle, na jaké jste byli až do teď zvyklí. Vyjděte ze své komfortní zóny a vydejte se na cestu za tělem, které jste vždy chtěli!«« Myšlenka je matkou činu Nedůvěra ve vlastní schopnosti »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20164 (magazin-sport.cz#92)