Hubnutí začíná v hlavě

Chcete zhubnout, ale nedaří se Vám to? Problém bývá nejčastěji ukryt v naší mysli. Podvědomě nevěříme tomu, že vůbec někdy můžeme dosáhnout své vysněné postavy. Někdy je na vině zase strach z reakcí okolí.

Předsevzetí jsou na škodu

Aby se Vám hubnutí dařilo, stanovte si** reálný cíl**, reálné předsevzetí. Pokud si například řeknete, že během měsíce ztratíte 10 kilo tuku, bude to velmi těžký boj. A když se nepodaří předsevzetí splnit, automaticky všechno vzdáte a na hubnutí zcela rezignujete.

Lepší variantou však je nedávat si žádná předsevzetí. Pak totiž budete mít radost i z toho, pokud budete hubnout například 1 kilogram měsíčně. A 12 kilo za rok, to už dokáže postavu znatelně vylepšit. Navíc lékaři přitakávají, že pomalé hubnutí je mnohem zdravější a také s trvalejším efektem.«« Nedůvěra ve vlastní schopnosti Na vině obtloustlé postavy může být i stres »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20164 (magazin-sport.cz#92)