Jak se dostat do formy?

Chcete se dostat co nejdříve do formy? Je rozdíl, zda začínáte cvičit, nebo zda hodláte po určité pauze ve cvičení pokračovat. Tak jako tak Vás čeká dřina, určitá omezení, dodržování zdravé stravy. Kde tedy začít, abyste se zase cítili dobře?

Jak se dostat do formy

Potřebujete se do léta dostat po dlouhé zimě do formy a absolutně nevíte, jak to udělat, kde začít a jak postupovat, abyste dosáhli co nejlepších výsledků a změna na Vašem těle byla viditelná? Nejlepším způsobem, jak na sobě zapracovat, je zaplatit si** osobního trenéra**. Pokud si to můžete dovolit a nedělá Vám problém pravidelně několikrát týdně cvičit, což by ani nemělo, pokud se sebou chcete něco udělat, pořiďte si permanentku do fitness centra a vyzkoušejte jednu nebo dvě lekce s osobním trenérem. Nemusíte si ho platit při každé návštěvě, ale párkrát do měsíce není na škodu se s ním v posilovně sejít, aby Vám vysvětlil princip a techniku jednotlivých cviků, aby Vás podpořil, motivoval a popohnal zase o kus dál. Již během první hodiny by Vám měl dobrý trenér umět říct, jak provádět jednotlivé cviky správně, a názorně je spolu s Vámi vyzkoušet.Experimentujte »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20168 (magazin-sport.cz#162)