Jak se dostat do formy?

Chcete se dostat co nejdříve do formy? Je rozdíl, zda začínáte cvičit, nebo zda hodláte po určité pauze ve cvičení pokračovat. Tak jako tak Vás čeká dřina, určitá omezení, dodržování zdravé stravy. Kde tedy začít, abyste se zase cítili dobře?

Stanovte si cíl

Potřebujete se dostat do formy? Chcete se zúčastnit maratonu nebo půlmaratonu? Pak si svůj cíl dobře zapamatujte a jděte za ním. Chcete mít do léta vypracované břišní cihličky? Je Vaším cílem nabrat 5 kg svalové hmoty? Potřebujete shodit několik kg podkožního tuku? Jděte si za svým cílem. Začněte postupně. Je jasné, že pokud měsíce nebo roky pravidelně neběháte, jen sotva byste půlmaraton či dokonce maraton uběhli. Dejte si tři kilometry, po několika týdnech zvyšte trasu na 5 km a takto postupujte dál, až se Vám podaří překročit 20 km. Můžete se přihlásit do amatérských závodů v cyklistice, ve fitness, apod. Každá zkušenost je dobrá a posouvá Vás k Vašemu vytyčenému cíli.«« Experimentujte Cvičení s přáteli? Pro začátek výborná volba. »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20168 (magazin-sport.cz#162)