První tréninky v posilovně

Dali jste si předsevzetí do ledna shodit nějaké to kilo? Nebo chcete nabrat na léto do plavek svaly a tyto následně vyrýsovat? Pak se neobejdete bez pravidelného poctivého tréninku v posilovně, což je Vám jistě jasné. Kde začít?

Jak na první tréninky?

Každý, kdo začíná s cvičením v posilovně, potřebuje na úvod několik rad. Někteří si zaplatí osobní trenéry, což je velmi dobrá varianta, jiní si nakoupí fitness časopisy a jinou literaturu, kde se dočtou také hodně zajímavého a někteří se v tom plácají sami a neví, kde začít, jak na cviky, jak často posilovnu navštěvovat a vůbec mají plno nezodpovězených otázek. Dle toho pak vypadají i jejich tréninky a s nimi spojené chabé výsledky. Pokud s cvičením začínáte i Vy, musí být Váš přístup ke cvičení se zátěží velmi pozvolný. Jako první je potřeba sestavit smysluplný trénink, naučit se správně se protahovat a vhodně sestavit jídelníček. Jídelníček spolu se správným cvičením je základem všeho. Rozhodně se hned ze začátku nepřetěžujte. Neočekávejte, že přijdete do posilovny a zvednete z fleku 120 kg na benč. Začněte pomalu, pozvolna, jistě a bezpečně.Podle čeho cvičit? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20166 (magazin-sport.cz#155)