Dětské sáňky s ohrádkou

Zima je obdobím klouzaček, koulovaček, ale i sáňkování. Když máte to správné vybavení, můžete si jízdu na saních užít i s tím nejmenším dítětem. Potřebujete poměrně malou, šikovnou a velice užitečnou ohrádku na dětské sáňky.

Zimní období rozhodně není dobou, kdy je nutné se schovávat doma a ukrývat před padajícím sněhem. A to ani v tom případě, máte-li malé děti. Ba právě naopak. Je nutné v nich pěstovat zálibu ke sportu i pohybu. Navíc takové zimní hrátky mohou opět rozvíjet fantazii i představivost a taktéž pohybové schopnosti. Nakonec na nich je nejbáječnější to, když se promrzlí vrátíte domů a vychutnáte v teple domova, v suchých a teplých ponožkách a třeba s horkým kakaem, dospělé potěší třeba grog nebo svařák.

Pro ty nejmenší

Když máte malé, ale opravdu ty nejmenší děti, v žádném případě je nemusíte o zimní hrátky ochudit. Navíc v tom případě, pokud žijete v horských oblastech, a zimní období je u Vás ve znamení hromady sněhu. Kočárek pro své dítě není ideální volbou, protože všechno klouže, silničáři se jistě o cesty dost dobře nepostarali, takže je vhodnou volbou zvolit pro přepravu běžné sáňky. Nemusíte mít obavy, zda je to pro dítě vhodné. Pokud má asi šest měsíců, můžete jej bez obav pořádně obléci, uložit do fusaku, zabalit do deky a dalších potřebností, kdy nevynecháte jak rukavice, tak čepice, šálu apod. a takto připravené dítě usadíte na sáňky vybavené ohrádkou.

Ohrádky na dětské sáňky

Existují již mnoho let a poměrně jednoduše se dají připevnit na klasické dětské sáňky. I to nejmenší dítě je tak zabezpečeno a lze s ním pohodlně a bez problémů absolvovat procházku po zasněžené krajině. Nejběžnějším typem jsou tedy základní dřevěné ohrádky na sáňky, které se dědí snad z generace na generaci a pořád jsou plně funkční.

Moderní sáňky s ohrádkami

Jenže i moderní doba přeje sáňkování a to i pro ty naše nejmenší a tak lze pořídit i dnes zcela nové a plně funkční sáňky s již se zabudovanou ohrádkou pro děti a jejich pohodlné sezení, obvykle vybavené i bezpečnostním pásem. Díky němu můžeme mít jistotu, že náš, i ten nejmenší drobeček nevypadne a bude na sáňkách v bezpečí.

Zima je i pro děti

Není dobré, pokud máte malé dítě, i kojence, zavírat je neustále doma. Nejen dospělý, ale i dítě potřebuje čerstvý vzduch k dýchání. Proto je nezbytně nutné chodit pravidelně na procházky a to po celý rok. Když se dítě začne pohybovat, mělo by poznávat pomalu i zimní sporty. Sáňkování je ideální ukázkou, jak dítě zabavit a ukázat mu i světlou stránku zimy.

Pokud máte více dětí, díky ohrádce jich na sáňky můžete naložit více a dovádět stejně úplně se všemi. Zima se stane jistě i oblíbeným obdobím vašich dětí, budou se na něj těšit a časem, až odrostou, lze ohrádku ze sáněk sundat.Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20172 (magazin-sport.cz#32)