Dětský boxovací pytel

Chcete udělat svým dětem radost? Přemýšlíte, jaký dárek jim pořídit na Vánoce? Pokud mají Vaše děti rádi sport, jsou plní energie a potřebují se někde vybít, pak je tím nejlepším dárkem boxovací pytel.

Charakteristika boxovacího pytle

Dětské boxovací pytle se vyrábí o různých váhách, nejčastěji mezi** 6 až 15 kg.** Jsou vyrobené ze syntetické kůže, o výšce cca 60 cm a průměru do 30 cm. Výplň dětského boxovacího pytle je z** kožené nebo z textilní řezanky**. Boxovací pytel se zavěšuje pomocí tří ocelových řetízků s karabinou. Dětské boxovací pytle jsou určeny převážně pro domácí využití.«« Proč pořídit dětem boxovací pytel? Závěr »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20176 (magazin-sport.cz#124)