Tříkolky, šlapadla a odrážedla

Současné počasí přímo vybízí trávit s dětmi venku co nejvíce času. Přemýšlíte, že byste jim pořídili tříkolky, šlapadla či odrážedla, aby si krásné teplé počasí užili ještě více. Zde se můžete inspirovat, čeho se při výběru držet.

Odrážedla

Přestala Vaše dítě bavit tříkolka nebo ještě nemělo možnost ji ani vyzkoušet a touží po odrážedle? Odrážedlo je velmi vhodná věc pro děti již od jednoho roku věku. Dítě se na něm naučí rovnováze, bude se cítit samostatné, jízda na odrážedle ho bude bavit. Dětská odrážedla slouží k získání stability a k osvojení jízdních návyků těch nejmenších dětí. Jsou děti, které si nepočkají ani na svůj první rok a už umí na odrážedle jezdit a to rychle a jistě. Chcete-li svému dítěti dopřát zábavu, chcete ho unavit před tím, než půjde spát a zažít s ním krásné chvilky venku v přírodě, pak mu určitě pořiďte odrážedlo. Na odrážedle se dítě od jednoho roku vyřádí a bude chtít brzy přejít na své první jízdní kolo. Odrážedlo je pro dítě úplně první věc v jeho životě, kterou si ovládá samo. Proto si jízdu na něm dokáže náramně užít. Pokud dítěti již samotné odrážedlo nebaví a chtělo by přejít na kolo, nabízí se zde varianta dokoupit na odrážedlo šlapátka, čímž uděláte z odrážedla kolo a máte výrobky 2v1. Pořizujte, pokud možno, certifikovaný výrobek, který splňuje evropské normy. Díky odrážedlu pozná dítě svět z jiného pohledu. Jízda na něm bude dítě velmi bavit a přechod na jeho první kolo pro něj bude mnohem jednodušší.«« Tříkolky, šlapadla a odrážedla Jak vybrat odrážedlo? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20171 (magazin-sport.cz#23)