Tříkolky, šlapadla a odrážedla

Současné počasí přímo vybízí trávit s dětmi venku co nejvíce času. Přemýšlíte, že byste jim pořídili tříkolky, šlapadla či odrážedla, aby si krásné teplé počasí užili ještě více. Zde se můžete inspirovat, čeho se při výběru držet.

Jak vybrat odrážedlo?

Výběr odrážedla se může lišit dle materiálu, z něhož bude odrážedlo vyrobeno a dle věku dítěte. Můžete volit mezi odrážedlem kovovým, dřevěným nebo plastovým. Vybírejte dle kvality a použitých materiálů. Pro nejmenší děti jsou zcela zbytečné brzdy, protože na ně stejně nemají sílu a zůstávají tedy nevyužity.«« Odrážedla Jak naučit jezdit dítě na odrážedle? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20171 (magazin-sport.cz#23)