Tříkolky, šlapadla a odrážedla

Současné počasí přímo vybízí trávit s dětmi venku co nejvíce času. Přemýšlíte, že byste jim pořídili tříkolky, šlapadla či odrážedla, aby si krásné teplé počasí užili ještě více. Zde se můžete inspirovat, čeho se při výběru držet.

Šlapadla

Šlapadlo je dalším dětským dopravním prostředkem, který je pro dítě lákavý především svým osobitým designem. Šlapadla jsou různých provedeních, některá jsou se stříškou, jiná mají držák na láhev, některá jsou opatřená držadlem pro dospělého, aby mohl dítě na šlapadle tlačit před sebou. Šlapadla se využívají již u dětí, které dosud neumí chodit a tedy ani šlapat. Na šlapadlech je možné šlapátka zablokovat proti otáčení a dítě tak má pouze položené nohy a nechá se vést od rodičů. Šlapadlo je jistě využitelné na delší dobu. I tříleté a čtyřleté dítě si s ním ještě dosyta vyhraje. Jedná se o velmi žádaný a vyhledávaný dárek především na první narozeniny dětí.«« Jak naučit jezdit dítě na odrážedle? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20171 (magazin-sport.cz#23)