10 nejlepších cviků na břicho

Máte mindráky ze svého břicha? I když muži na svůj vzhled v porovnání s něžným pohlavím obvykle nijak zvlášť nedbají, právě břicho je tím, s čím je na sobě většina mužů nepříliš spokojena. Chcete to u sebe změnit?

Když mluvíme o cvičení břicha, často chceme znát jen takové cviky, které dopomohou k** vytvoření svalnatých bochánků**, tzv. pekáče buchet, valchy, vánočky a jak jinak ještě tyto svaly lidově nazýváme. Avšak to je jen část toho, co k vytvoření ideálního břicha potřebujeme.

Kromě zvýraznění svalů je nutné rovněž zpevnit hluboký stabilizační systém, protože jen to zajistí že břicho, byť třeba i svalnaté, nebude nehezky vyboulené směrem ven. A pokud máte problém s nadbytečnou tukovou vrstvou, je třeba zařadit také cvičení zaměřené na spalování tuků, protože jinak svaly na břiše stejně nebudou vidět.Tukový polštář musí pryč, jinak zůstanou břišní svaly neviditelné »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20181 (magazin-sport.cz#163)