10 nejlepších cviků na břicho

Máte mindráky ze svého břicha? I když muži na svůj vzhled v porovnání s něžným pohlavím obvykle nijak zvlášť nedbají, právě břicho je tím, s čím je na sobě většina mužů nepříliš spokojena. Chcete to u sebe změnit?

Tukový polštář musí pryč, jinak zůstanou břišní svaly neviditelné

Hned na začátku si musíme říci, že sebelépe vycvičené břišní svaly, pokud jsou ukryté pod tukovým polštářem, prostě nejsou vidět. To je kámen úrazu, který mnohé po určité době zdánlivě neúspěšného cvičení často odradí od další snahy.

A přitom svaly mohou být již krásně vytvarované, ale pod tukem jsou prostě a jednoduše ukryté lidskému zraku, takže se pak mylně domníváme, že cvičení nepřináší vůbec žádné výsledky a přitom opak je pravdou.

Z toho vyplývá, že pokud i Vás trápí tukový polštář na břiše, je nutné kromě posilování zařadit také aerobní cvičení na spalování tuků. Tím může být spousta různých druhů pravidelného vytrvalostního pohybu, takže si každý může vybrat, co ho baví – cvičením číslo jedna proto pro Vás bude kupříkladu běh, rychlá chůze, plavání, jízda na kole, skákání na trampolíně apod.

Kromě toho je důležitá i správně složená strava s odpovídající kalorickou hodnotou.«« 10 nejlepších cviků na břicho HSS zajistí správné držení těla a dokonale tvarované břicho »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20181 (magazin-sport.cz#163)