10 nejlepších cviků na břicho

Máte mindráky ze svého břicha? I když muži na svůj vzhled v porovnání s něžným pohlavím obvykle nijak zvlášť nedbají, právě břicho je tím, s čím je na sobě většina mužů nepříliš spokojena. Chcete to u sebe změnit?

HSS zajistí správné držení těla a dokonale tvarované břicho

Další nezbytností pro správně tvarované břicho je zpevnění hlubokého stabilizačního systému, zkráceně HSS. Často můžeme vidět svalnaté muže nebo i ženy, jejichž postavu však hyzdí velice nápadně vyboulené břicho směrem ven a to i přesto že je svalnaté a bez nadbytečné tukové vrstvy.

Příčinou je to, že viditelné břišní svaly svou mohutností převládly nad HSS a ten je pak již nedokáže udržet ve správné poloze. Následkem je pak nejenže nehezké vyboulení břicha, ale i nesprávné držení těla a zvýšené riziko kýly.

HSS lze zpevnit cviky, při nichž zapojujeme celé tělo. Další nezbytností se proto pro Vás stane například cvičení na atletické hrazdě, jóga, cvičení Pilates anebo i běh a či běžecké lyžování, rychlá chůze, cvičení na veslovacím trenažéru aj. Speciální video cvičení zaměřené přímo na zpevnění HSS je možné najít také na internetu.«« Tukový polštář musí pryč, jinak zůstanou břišní svaly neviditelné A nyní konečně cviky na posilování svalů břicha »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20181 (magazin-sport.cz#163)