10 nejlepších cviků na břicho

Máte mindráky ze svého břicha? I když muži na svůj vzhled v porovnání s něžným pohlavím obvykle nijak zvlášť nedbají, právě břicho je tím, s čím je na sobě většina mužů nepříliš spokojena. Chcete to u sebe změnit?

Cvičení břišních svalů na lavici

Ke cvičení na hrazdě a na podložce na zemi lze přidat ještě** cvičení břicha na lavici**. Na lavičce lze provádět dva základní cviky a to podle toho, jakou lavici máte k dispozici. Na prohnuté lavici se cvičení provádí tak, že pánev je položena výše než trup a hlava je nejníže. Hlavu a trup pak zvedáte stejným způsobem, jak při klasických sedech lezích na zemi na podložce, avšak díky speciálně tvarované prohnuté lavici je rozsah cviku mnohem větší. Chodidla jsou zapřena o pěnové válce, protože jinak by nebylo možné správné provedení cviku.

Dalším cvikem, který se tentokráte provádí na rovné lavici, je zdvihání trupu z polohy kolmé vůči zemi do polohy vodorovné. Oproti všem předchozím cvikům však tento provádíte při ležení na břiše, resp. při ležení na stehnech zadkem nahoru, protože trup při tomto cviku na lavičce neleží, ale je i v základní poloze ve vzduchu. Chodidla jsou stejně jako při předchozím cviku zapřena o měkké válce, aby bylo možné cvik provést správně.«« A nyní konečně cviky na posilování svalů břicha Meditace pro růst svalové hmoty »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20181 (magazin-sport.cz#163)