10 nejlepších cviků na břicho

Máte mindráky ze svého břicha? I když muži na svůj vzhled v porovnání s něžným pohlavím obvykle nijak zvlášť nedbají, právě břicho je tím, s čím je na sobě většina mužů nepříliš spokojena. Chcete to u sebe změnit?

Meditace pro růst svalové hmoty

Nakonec si představíme cvičení, které byste pravděpodobně vůbec nečekali. V minulosti byly vícekrát prováděny testy se skupinami mužů. Muži byli rozděleni na dvě stejně početné skupiny, přičemž jedna skupina každý den cvičila v posilovně a druhá skupina každý den rovněž tak cvičila v posilovně, ale k tomu navíc později ještě o cvičení meditovala.

Výsledkem bylo, že největších přírůstků svalové hmoty i nárůstu síly dosáhli muži, kteří jak cvičili v posilovně, tak i o cvičení každý den meditovali. Jejich výsledky druhou skupinu výrazně předčily nejen co se týče fyzické kondice a nárůstu svalů i síly, ale dokonce se dle testů zvýšila i kapacita jejich mozku, a to už stojí za to, nemyslíte?«« Cvičení břišních svalů na lavici Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20181 (magazin-sport.cz#163)