Typické sporty pro muže

V čem je mužské sportování odlišné od toho ženského? Jaké jsou typické mužské sporty? Čemu dávají muži při shazování kil přednost? Podívejme se na oblíbené mužské sporty.

Nejen ženy se trápí nad svou postavou. Také muži uvažují nad tím, jak před létem shodit nějaké to nadbytečné kilo. Většina mužů však nedrží klasické diety jako ženy. Co muže trápí je nabírání tuku v oblasti středu břicha. Nabírání tuku v této oblasti je rizikové pro kardiovaskulární onemocnění, cukrovku a vysoký krevní tlak. Muži mají také častěji problémy s vyšším cholesterolem. Odlišný mužský organismus mužům poskytuje výhodu v nabírání svalové hmoty, celkově reagují lépe než ženy na zvýšení fyzické námahy. Chce-li muž shodit přebytečná kila v oblasti břicha, je vhodný kardio trénink každý den v aerobní zóně, alespoň 45 minut. A také 2 – 3x týdně posilovací trénink. V případě, že má muž zájem pouze o lehké zformování těla, postačí 2 – 3x týdně posilovna, která bude zakončena kardio tréninkem.Typické sporty pro muže »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20178 (magazin-sport.cz#22)