Co to je pole dance?

Líbí se Vám pevné a svalnaté postavy bez celulitidy, ladné pohyby u tyče a máte rády zábavu? To vše Vám nabízí pole dance. Díky pole dance se budete cítit přitažlivá jako nikdy předtím, navíc získáte pevnou postavu, to vše bez dřiny v posilovně.

Pole dance?

Chcete vypadat skvěle? Rády si užíváte cvičení, máte rády kolektiv a chcete se cítit sexy? Pak právě Vy vyzkoušejte Pole dance. Nebojte se, nejedná se o nic nemravného, nejde o tanec u tyče, který si možná pod tímto názvem představujete. Pole dance je cvičení na tyči. Nezáleží na tom, jak vypadáte, jakou máte postavu, či zda máte kilogramy navíc. Pole dance je tu proto, abyste svou postavu vypilovala, zpevnila, abyste nabrala sílu a energii. Odhoďte zábrany a přihlaste se do moderního cvičení, které rozhodně nepatří do nočních podniků. Jedná se o moderní sportovní disciplínu, na kterou je skvělá podívaná.Co je vlastně Pole dance? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20182 (magazin-sport.cz#7)