Cviky na posílení pánevního dna

Cviky na posílení pánevního dna Vám pomohou předcházet potížím s únikem moči, neplodností a mohou mít také pozitivní vliv na Váš sexuální život. Podívejme se na to, proč je důležité cvičit pánevní dno a jak jej cvičit.

Cviky na pánevní dno mají vliv na potíže s únikem moči a neplodnost. Pravidelné cvičení Vám také pomůže zintenzivnit Váš sexuální prožitek. Za oslabení pánevního dna může těhotenství, porody a také nošení těžkých věcí. Stejně jako jiné svaly na těle, i svaly pánevního dna potřebují posilovat, jinak ochabnou. Každá žena by měla posilovat pánevní dno a to už v době před třiceti lety. Posílením svalů pánevního dna udržujete správnou polohu močového měchýře. Posílené svaly mají dále vliv na správné postavení pánve. Špatná pozice pánve může způsobit neplodnost žen, prolaps dělohy a rozvoj dalších funkčních poruch pohybového ústrojí.Jak cvičit pánevní dno »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20188 (magazin-sport.cz#86)